BIP Gminy Stawiski

Biuletyn Informacji Publicznej

Wyniki wyborów Prezydenta RP w gminie Stawiski

 

Wyniki wyborów Prezydenta RP 10 maja 2015r.

Gmina Stawiski

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania: 5127

Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania : 2039

Frekwencja w gminie: 39,77 %

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 Urząd Miejski w Stawiskach

Lp.

Nazwisko i Imię

Ilość głosów ważnych

1.

BRAUN Grzegorz Michał

4

2.

DUDA Andrzej Sebastian

196

3.

JARUBAS Adam Sebastian

13

4.

KOMOROWSKI Bronisław Maria

95

5.

KORWIN-MIKKE Janusz

10

6.

KOWALSKI Marian Janusz

2

7.

KUKIZ Paweł Piotr

92

8.

OGÓREK  Magdalena Agnieszka

7

9.

PALIKOT Janusz Marian

5

10.

TANAJNO Paweł  Jan

1

11.

WILK Jacek

2

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 GOKiS w Stawiskach

Lp.

Nazwisko i Imię

Ilość głosów ważnych

1.

BRAUN Grzegorz Michał

3

2.

DUDA Andrzej Sebastian

150

3.

JARUBAS Adam Sebastian

2

4.

KOMOROWSKI Bronisław Maria

94

5.

KORWIN-MIKKE Janusz

3

6.

KOWALSKI Marian Janusz

4

7.

KUKIZ Paweł Piotr

70

8.

OGÓREK  Magdalena Agnieszka

3

9.

PALIKOT Janusz Marian

1

10.

TANAJNO Paweł  Jan

2

11.

WILK Jacek

1

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 – SP Stawiski

Lp.

Nazwisko i Imię

Ilość głosów ważnych

1.

BRAUN Grzegorz Michał

5

2.

DUDA Andrzej Sebastian

286

3.

JARUBAS Adam Sebastian

12

4.

KOMOROWSKI Bronisław Maria

20

5.

KORWIN-MIKKE Janusz

7

6.

KOWALSKI Marian Janusz

2

7.

KUKIZ Paweł Piotr

47

8.

OGÓREK Magdalena Agnieszka

1

9.

PALIKOT Janusz Marian

0

10.

TANAJNO Paweł  Jan

0

11.

WILK Jacek

1

 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 – filia Jurzec Szlachecki

Lp.

Nazwisko i Imię

Ilość głosów ważnych

1.

BRAUN Grzegorz Michał

2

2.

DUDA Andrzej Sebastian

93

3.

JARUBAS Adam Sebastian

3

4.

KOMOROWSKI Bronisław Maria

11

5.

KORWIN-MIKKE Janusz

1

6.

KOWALSKI Marian Janusz

1

7.

KUKIZ Paweł Piotr

25

8.

OGÓREK  Magdalena Agnieszka

3

9.

PALIKOT Janusz Marian

0

10.

TANAJNO Paweł  Jan

0

11.

WILK Jacek

1

 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 – Gimnazjum w Stawiskach

Lp.

Nazwisko i Imię

Ilość głosów ważnych

1.

BRAUN Grzegorz Michał

2

2.

DUDA Andrzej Sebastian

144

3.

JARUBAS Adam Sebastian

5

4.

KOMOROWSKI Bronisław Maria

9

5.

KORWIN-MIKKE Janusz

1

6.

KOWALSKI Marian Janusz

2

7.

KUKIZ Paweł Piotr

18

8.

OGÓREK  Magdalena Agnieszka

3

9.

PALIKOT Janusz Marian

0

10.

TANAJNO Paweł  Jan

0

11.

WILK Jacek

0

 Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 – OSP Wysokie Małe

Lp.

Nazwisko i Imię

Ilość głosów ważnych

1.

BRAUN Grzegorz Michał

1

2.

DUDA Andrzej Sebastian

94

3.

JARUBAS Adam Sebastian

3

4.

KOMOROWSKI Bronisław Maria

7

5.

KORWIN-MIKKE Janusz

0

6.

KOWALSKI Marian Janusz

0

7.

KUKIZ Paweł Piotr

6

8.

OGÓREK  Magdalena Agnieszka

3

9.

PALIKOT Janusz Marian

0

10.

TANAJNO Paweł  Jan

0

11.

WILK Jacek

0

 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 - SP Poryte

Lp.

Nazwisko i Imię

Ilość głosów ważnych

1.

BRAUN Grzegorz Michał

0

2.

DUDA Andrzej Sebastian

180

3.

JARUBAS Adam Sebastian

17

4.

KOMOROWSKI Bronisław Maria

44

5.

KORWIN-MIKKE Janusz

7

6.

KOWALSKI Marian Janusz

0

7.

KUKIZ Paweł Piotr

39

8.

OGÓREK Magdalena Agnieszka

9

9.

PALIKOT Janusz Marian

0

10.

TANAJNO Paweł  Jan

0

11.

WILK Jacek

1

 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8  - filia w Budach Stawiskach

Lp.

Nazwisko i Imię

Ilość głosów ważnych

1.

BRAUN Grzegorz Michał

0

2.

DUDA Andrzej Sebastian

90

3.

JARUBAS Adam Sebastian

9

4.

KOMOROWSKI Bronisław Maria

19

5.

KORWIN-MIKKE Janusz

3

6.

KOWALSKI Marian Janusz

7

7.

KUKIZ Paweł Piotr

19

8.

OGÓREK Magdalena Agnieszka

7

9.

PALIKOT Janusz Marian

0

10.

TANAJNO Paweł  Jan

0

11.

WILK Jacek

0

 

Wyniki zbiorcze  na poszczególnych kandydatów:

Lp.

Nazwisko i Imię

Ilość głosów ważnych

1.

DUDA Andrzej Sebastian

1233

2.

KUKIZ Paweł Piotr

316

3.

KOMOROWSKI Bronisław Maria

299

4.

JARUBAS Adam Sebastian

64

5.

OGÓREK Magdalena Agnieszka

36

6.

KORWIN-MIKKE Janusz

32

7.

KOWALSKI Marian Janusz

18

8.

BRAUN Grzegorz Michał

17

9.

PALIKOT Janusz Marian

6

10.

WILK Jacek

6

11.

TANAJNO Paweł  Jan

3

 

 OKW Nr 1 uprawnionych 1071, głosowało 429, frekwencja 40,05 %

OKW Nr 2 uprawnionych 835, głosowało 336, frekwencja  40,19 %

OKW Nr 3 uprawnionych 979, głosowało  383, frekwencja 39,12%

OKW Nr 4 uprawnionych 299, głosowało 140, frekwencja 46,82 %

OKW Nr 5 uprawnionych 564, głosowało 184, frekwencja 32,62 %

OKW Nr 6 uprawnionych 260, głosowało 114, frekwencja 43,85 %

OKW Nr 7 uprawnionych 701, głosowało 299, frekwencja 42,65 %

OKW Nr 8 uprawnionych 417, głosowało 154, frekwencja 36,93%

 

Sporządzili:

Koordynator ds. obsługi informatycznej                    Pełnomocnik Burmistrza Stawisk

Cezary Nerkowski                                                                 Małgorzata Mroczkowska

 

Pliki do pobrania:
Data powstania: niedziela, 10 maj 2015 23:14
Data opublikowania: niedziela, 10 maj 2015 23:16
Opublikował(a): Cezary Nerkowski
Zaakceptował(a): Cezary Nerkowski
Artykuł był czytany: 2598 razy