BIP Gminy Stawiski

Sprawozdanie z wyborów przewodniczących jednostek pomocniczych na terenie gminy Stawiski /kadencja 2015 - 2019/

Sprawozdanie dostępne w plikach do pobrania.

Pliki do pobrania:

Data powstania: poniedziałek, 9 mar 2015 14:56
Data opublikowania: poniedziałek, 9 mar 2015 14:58
Opublikował(a): Cezary Nerkowski
Zaakceptował(a): Cezary Nerkowski
Artykuł był czytany: 3441 razy

Informacja

Burmistrz Stawisk informuje, że na ogólnym zebraniu mieszkańców Stawisk, które odbyło się 20 lutego 2015 r. dokonano wyboru Zarządu Miasta Stawiski w składzie:

  1. Przewodniczący Zarządu Miasta - Bielawski Jerzy
  2. Zastępca Przewodniczącego Zarządu Miasta - Obrycki Zdzisław
  3. Sekretarz Zarządu Miasta - Jańczyk Zdzisław

Podczas zebrania mieszkańcy wybrali inkasenta - Stanisława Grelę

BURMISTRZ STAWISK
Krzysztof Rafałowski

Data powstania: wtorek, 24 lut 2015 13:14
Data opublikowania: wtorek, 24 lut 2015 13:15
Opublikował(a): Cezary Nerkowski
Zaakceptował(a): Cezary Nerkowski
Artykuł był czytany: 3546 razy



Jednostki pomocnicze na terenie gminy Stawiski /kadencja 2015 - 2019/

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

SOŁECTWO

1.

WISZOWATY Stanisław 

Barzykowo

2.

PODSIAD Adam

Budy Poryckie

3.

SIENICKI Jarosław 

Budy Stawiskie

4.

TERESZCZAK Wioleta 

Budziski

5.

ZALEWSKI Józef 

Cedry

6.

KARMIŁOWICZ Katarzyna 

Chmielewo

7.

ŁOMOTOWSKI Edward

Cwaliny

8.

ZDUŃCZYK Katarzyna 

Dzierzbia

9.

SZYMANOWICZ Jarosław  

Dzięgiele

10.

BANACH Ireneusz 

Hipolitowo

11.

NIEDŹWIEDZKI Radosław

Ignacewo

12.

NAREWSKI  Andrzej

Jurzec Folwark

13.

MALISZEWSKI Wojciech

Jurzec Szlachecki

14.

ZACHARZEWSKI Henryk

Jurzec Włościański

15.

FILIPKOWSKI Kazimierz 

Karwowo

16.

BARŻYKOWSKA Barbara

Kuczyny

17.

ZELKOWSKA Katarzyna

Lisy

18.

DZIĘGIELEWSKI Janusz

Michny

19.

WŁODKOWSKA Dominika Maria

Mieczki – Sucholaszczki

20.

CHRZANOWSKI Kazimierz

Mieszołki

21.

MIECZKOWSKA Anna 

Poryte Szl.

22.

WYRWASZEWSKA Katarzyna

Poryte Wł.

23.

ŁOJEWSKI Piotr

Ramoty

24.

KOSAKOWSKI Marek

Rogale

25.

BRAKONIECKI Michał

Romany

26.

SIENICKA Mirosława

Rostki

27.

TYSZKA Jerzy

Skroda Mała

28.

SOKOŁOWSKI Stanisław

Sokoły

29.

DZIĘGIELEWSKI Józef Andrzej

Tafiły

30.

SZULC Joanna 

Wilczewo

31.

SULKOWSKI Marek

Wysokie Małe

32.

PIEŃKOWSKA Jolanta

Wysokie Duże

33.

OKUROWSKI Wiesław

Zabiele

34.

FILIPKOWSKI Wiesław

Zalesie

35.

NAREWSKA Anna Barbara

Zaborowo

36.

KONOPKA Mirosław

Żelazki

37.

BIELAWSKI Jerzy

Stawiski

 

Data powstania: wtorek, 24 lut 2015 14:56
Data opublikowania: wtorek, 24 lut 2015 14:58
Opublikował(a): Cezary Nerkowski
Zaakceptował(a): Cezary Nerkowski
Artykuł był czytany: 3560 razy