BIP Gminy Stawiski

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych ds. Przeprowadzenia Głosowania oraz ds. Ustalenia Wyników

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 1
w Urzędzie Miejskim w Stawiskach

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Beata Jańczyk

Przewodniczący

2.

Małgorzata Chodnicka

Z-ca Przewodniczącego

3.

Iwona Barżykowska

Członek

4.

Dorota Teresa Kozłowska

Członek

5.

Aneta Sielawa

Członek

6.

Jadwiga Bartosiewicz

Członek

7.

Marcin Biedrzycki

Członek

8.

Iwona Staniurska

Członek

9.

Ewa Kuklińska

Członek

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
ds. Ustalenia Wyników Nr 1
w Urzędzie Miejskim w Stawiskach

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Marlena Pycia

Przewodniczący

2.

Tomasz Bikowski

Z-ca Przewodniczącego

3.

Iwona Bajkowska

Członek

4.

Karol Ramotowski

Członek

5.

Robert Sanicki

Członek

6.

Dominika Skrodzka

Członek

7.

Małgorzata Gąsiewska

Członek

8.

Grzegorz Kazimierz Sielawa

Członek

9.

Marzena Szymanowska

Członek

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 2
w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stawiskach

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Jadwiga Łepkowska

Przewodniczący

2.

Adrian Bogdański

Z-ca Przewodniczącego

3.

Mirosława Gierej

Członek

4.

Dorota Pezowicz

Członek

5.

Krzysztof Zieliński

Członek

6.

Grzegorz Gierej

Członek

7.

Wioletta Trzonkowska

Członek

8.

Hanna Kierznowska

Członek

9.

Magdalena Ciemniewska

Członek

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
ds. Ustalenia Wyników Nr 2
w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stawiskach

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Marzena Kołakowska

Przewodniczący

2.

Barbara Jankowska

Z-ca Przewodniczącego

3.

Maria Stachelska

Członek

4.

Marcin Stanisław Nowicki

Członek

5.

Katarzyna Choińska

Członek

6.

Elżbieta Maria Łakus

Członek

7.

Dorota Trzonkowska

Członek

8.

Elżbieta Gromadzka

Członek

9.

Oliwia Sielawa

Członek

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 3
w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Kamil Zelkowski

Przewodniczący

2.

Aneta Dęby

Z-ca Przewodniczącego

3.

Anna Olender

Członek

4.

Beata Zieja

Członek

5.

Alina Sokołowska

Członek

6.

Rafał Szymborski

Członek

7.

Marta Kowalewska

Członek

8.

Paulina Gromadzka

Członek

9.

Katarzyna Karmiłowicz

Członek

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
ds. Ustalenia Wyników Nr 3
w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Stawiskach

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Anna Razarenkow

Przewodniczący

2.

Jan Zelkowski

Z-ca Przewodniczącego

3.

Mariola Olender

Członek

4.

Witold Obrycki

Członek

5.

Lech Ramotowski

Członek

6.

Bożena Dęby

Członek

7.

Krzysztof Zelkowski

Członek

8.

Beata Nowicka

Członek

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 4
w Szkole Filialnej w Jurcu Szlacheckim

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Hanna Elżbieta Szymborska

Przewodniczący

2.

Antoni Sikorski

Z-ca Przewodniczącego

3.

Dawid Sikorski

Członek

4.

Wojciech Łoszewski

Członek

5.

Justyna Obrycka

Członek

6.

Henryk Zacharzewski

Członek

7.

Grzegorz Rogalski

Członek

8.

Wioletta Małgorzata Gutowska

Członek

9.

Paweł Bogusz

Członek

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
ds. Ustalenia Wyników Nr 4
w Szkole Filialnej w Jurcu Szlacheckim

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Małgorzata Teresa Dąbkowska

Przewodniczący

2.

Bożena Majkrzak

Z-ca Przewodniczącego

3.

Aleksandra Kossakowska

Członek

4.

Stanisław Adam Sokołowski

Członek

5.

Martyna Kossakowska

Członek

6.

Danuta Truszkowska

Członek

7.

Marlena Kowalczyk

Członek

8.

Anna Moniuszko

Członek

9.

Franciszek Karwowski

Członek

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 5
w Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Stawiskach

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Grażyna Nagórska

Przewodniczący

2.

Kazimierz Kubiak

Z-ca Przewodniczącego

3.

Iwona Bogdańska

Członek

4.

Przemysław Niedźwiedzki

Członek

5.

Anna Zofia Domitrz

Członek

6.

Michał Dęby

Członek

7.

Sławomir Jerzy Chrzanowski

Członek

8.

Hubert Urban

Członek

9.

Aneta Karolin

Członek

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
ds. Ustalenia Wyników Nr 5
w Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Stawiskach

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Hanna Kirchner

Przewodniczący

2.

Sylwia Miszczak

Z-ca Przewodniczącego

3.

Aleksandra Kurpiewska

Członek

4.

Emilia Biedrzycka

Członek

5.

Adam Janusz Wilczek

Członek

6.

Stanisław Baliszewski

Członek

7.

Mateusz Rafałowski

Członek

8.

Andrzej Jeżewski

Członek

9.

Justyna Samul

Członek

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 6
w Szkole Podstawowej w Porytem

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Elżbieta Bajno

Przewodniczący

2.

Halina Obrycka

Z-ca Przewodniczącego

3.

Zofia Borawska

Członek

4.

Dorota Borzymowska

Członek

5.

Andrzej Dzikowski

Członek

6.

Damian Piątkowski

Członek

7.

Aleksandra Zofia Dąbkowska

Członek

8.

Marlena Zegarowicz

Członek

9.

Wiesława Zegarowicz

Członek

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
ds. Ustalenia Wyników Nr 6
w Szkole Podstawowej w Porytem

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Jarosław Rogalski

Przewodniczący

2.

Bogdan Bajno

Z-ca Przewodniczącego

3.

Agnieszka Monika Łosiewska

Członek

4.

Tomasz Dęby

Członek

5.

Arkadiusz Wszeborowski

Członek

6.

Daniel Szmitko

Członek

7.

Beata Jadwiga Piątkowska

Członek

8.

Martyna Chodnicka

Członek

9.

Beata Bazydło

Członek

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
ds. Przeprowadzenia Głosowania Nr 7
w Szkole Filialnej w Budach Stawiskich

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Zofia Zacharzewska

Przewodniczący

2.

Krystyna Maria Kubiak

Z-ca Przewodniczącego

3.

Piotr Gąsiewski

Członek

4.

Beata Kicińska

Członek

5.

Paweł Banachowski

Członek

6.

Łukasz Piotr Patalan

Członek

7.

Beata Zach

Członek

8.

Małgorzata Zajączkowska

Członek

9.

Hubert Rafałowski

Członek

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej
ds. Ustalenia Wyników Nr 7
w Szkole Filialnej w Budach Stawiskich

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Agata Zelkowska

Przewodniczący

2.

Marianna Doliasz

Z-ca Przewodniczącego

3.

Paulina Urbanowska

Członek

4.

Ewa Sokołowska

Członek

5.

Karolina Zajączkowska

Członek

6.

Mateusz Urbanowski

Członek

7.

Stefan Józef Nerkowski

Członek

8.

Patryk Zegarowicz

Członek

9.

Irena Sienicka

Członek

Data powstania: poniedziałek, 15 paź 2018 11:49
Data opublikowania: poniedziałek, 15 paź 2018 12:44
Opublikował(a): Jarosław Laskowski
Zaakceptował(a): Jarosław Laskowski
Artykuł był czytany: 375 razy

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z zapisami zawartymi w „KLAUZULI INFORMACYJNEJ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH”. Serwis korzysta również z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.